Reklamace a výměna zboží

Jsme moc rádi, že jste u nás nakoupili a věříme, že jste s našimi zbožím spokojeni. Pokud však dojde k situaci, že chcete zboží z různých důvodů vrátit, vyměnit, nebo reklamovat, jsme připraveni vám jít v tomto naproti a vše v co nejkratším termínu vyřešit k vaší spokojenosti. Vaše spokojenost je i naše spokojenost a o zákazníka nám jde především.

Připravili jsme pro vás jednoduché postupy a formuláře, které vám pomohou každou takovou situaci zdárně vyřešit. 

VRÁCENÍ NEBO VÝMĚNA ZBOŽÍ

U nás zakoupené zboží můžete bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit do 14 dnů od jeho převzetí, a to nepoškozené a v původním a nepoškozeném obalu.

Pro zdárné vyřízení vašeho požadavku je potřeba vyplnit jeden z níže uvedených formulářů a spolu se zbožím jej zaslat na adresu: Alexandra Petrová, Dvorská 318, Řitka 252 03, doporučeně nebo balíkem prostřednictvím České pošty, a to bez dobírky. Pokud bude se zbožím vše v pořádku, tak vám peněžní prostředky poukážeme na vámi zvolený bankovní účet, případně peněžní poukázkou, a to do 14 dnů od převzetí zboží a vyplněného formuláře.

Formulář - oznámení o odstoupení od kupní smlouvy

Formulář - výměna zboží


REKLAMACE ZBOŽÍ

Naše zboží je zcela nové od prověřených dodavatelů, přesto se ale může stát, že bude mít na první pohled nezjistitelnou vadu z např. z výroby, nebo dojde k jeho poškození při běžném používání. Takovou případnou situaci  s vámi budeme řešit co nejrychleji k vaší spokojenosti, přestože na vyřízení reklamace máme ze zákona 30 dní jsme zpravidla schopni reklamaci vyřešit obratem po doručení zboží do našeho obchodu.

Pro zdárné vyřízení vašeho požadavku je potřeba vyplnit níže uvedený formulář a spolu se zbožím jej zaslat na adresu: Alexandra Petrová, Dvorská 318, Řitka 252 03, doporučeně nebo balíkem prostřednictvím České pošty, a to bez dobírky. V případě kladného vyřízení reklamace vám dle domluvy buď zašleme nové zboží, nebo vám vrátíme peněžní prostředky, a to do 7 dnů od sdělení kladného vyřízení reklamace zákazníkovi.

Formulář - reklamace zboží

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz